Katalog firm

Wekownia

Żywność w słoikach to nowy trend, który od kilku lat zyskuje na popularności. Zgodnie z tym trendem żywność jest umieszczana w słoikach i zamykana, aby zachować jej świeżość i smak. Istnieje wiele korzyści z używania żywności w słoikach w przeciwieństwie do innych rodzajów przechowywania. Na przykład może być przechowywany przez długi czas bez chłodzenia lub zamrażania. Zapobiega również zepsuciu żywności z powodu ekspozycji na powietrze lub wilgoć. Oferta żywności w słoikach znajduje się na stronie Wekownia.

Sklep z przetworami

Zdrowy posiłek zamknięty w słoiku? Odkryj sklep z przetworami, które zrodziły się w głowach (i garnkach) utalentowanych Szefów Kuchni Grupy Bawełna i daj się zaskoczyć! Projekt Wekownia to inicjatywa, która powstała, by dostarczać klientom potrawy najlepszej jakości.
Bez sztucznych konserwantów, bez chemicznych barwników i bez ulepszaczy. Dzięki wykorzystaniu produktów od lokalnych i sprawdzonych dostawców oraz tradycyjnej metodzie konserwacji (pasteryzacja), przetwory Wekowni, to gwarancja zdrowego posiłku najlepszej jakości. Od zup, przez gulasze, soki, konfitury, dżemy i marynowane warzywa. W ofercie sklepu internetowego wekownia.pl dostępne są produkty wegańskie, wegetariańskie oraz mięsne.
A dla wielbicieli kulinarnych podróży Szefowie Kuchni Grupy Bawełna przygotowali orientalne przysmaki z Bliskiego i Dalekiego Wschodu. Wszystko to kryje się pod zakrętką szklanego słoika i dostępne jest na stronie internetowej pod adresem wekownia.pl. Sposób na szybki i zdrowy posiłek? Wekownia o to zadba!

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Jawo to firma z tradycją. Działa na rynku od 1992 roku, specjalizując się w ręcznej produkcji wysokiej jakości mrożonek. Oferuje pierogi na słodko i wytrawnie, uszka i knedle, a także naleśniki, kroki...