Katalog firm

Abaco

Firma ABACO od 10 lat nieprzerwanie świadczy usługi księgowe dla łódzkich firm i klientów indywidualnych. Jej szeroka oferta obejmuje m.in. prowadzenie ksiąg handlowych, prowadzenie kadr i płac oraz kontakty z urzędami państwowymi. Znacznym udogodnieniem dla klientów jest możliwość stałego i szybkiego wglądu do dokumentów na platformie internetowej.

Usługi księgowe

Usługi księgowe ABACO świadczy dla swoich klientów od dziesięciu lat. Wieloletnie doświadczenie jak i praca z klientami sprawiły, że biuro rachunkowe stało się jednym z najlepszych w regionie. Profesjonalizm oraz rzetelność wykonywanych zleceń gwarantuje wysokiej jakości usługi, z którymi można zapoznać się odwiedzając naszą ofertę na stronie http://www.abacosc.pl/.
Jako jedno z nielicznych biur rachunkowych korzysta z platformy Soldeo. Jest to prosta i intuicyjna aplikacja zezwalająca na komunikację z księgowym. Jej zaletą jest ułatwienie w codziennej pracy jak i przepływie dokumentów. Dzięki Soldeo klient otrzymuje bezpłatny dostęp do programu do wystawiania rachunków i faktur, historię rozliczeń, łatwy dostęp do akt pracowników oraz elektroniczne archiwum dokumentów.
Usługi księgowe ABACO oferuje swoim klientom usługi z zakresu rejestracji firmy w CEIDG, prowadzenie ewidencji, rejestrów i ksiąg oraz wszelkiego rodzaju rozliczeń. Jako jedni z nielicznych posiadają zezwolenie Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg. ABACO to gwarancja dobrego wyboru!

Kontakt

Ulica: Gdańska 149

Kod: 90-536

Miejscowość: Łódź

http://www.abacosc.pl/

E-mail: biuro@abacosc.pl

Tel.: 607-128-538


Podobne firmy

Katan

Usługi rachunkowe, usługi księgowe, obsługa kadrowo - płacowa. Zapraszamy do biura rachunkowego Katan, które zatrudnia najlepszych specjalistów. Zapewniamy Wam również kompleksowe usługi doradcze w za...

iUbezpieczenia

iUbezpieczenia to miejsce, gdzie już dzisiaj warto zajrzeć. To ludzie, którym możecie śmiało zaufać, jeżeli chodzi o ubezpieczenia majątkowe, dla firm, komunikacyjne i na życie. Zanim przedstawimy Wam...