Katalog firm

Wekownia

Żywność w słoikach to nowy trend, który od kilku lat zyskuje na popularności. Zgodnie z tym trendem żywność jest umieszczana w słoikach i zamykana, aby zachować jej świeżość i smak. Istnieje wiele korzyści z używania żywności w słoikach w przeciwieństwie do innych rodzajów przechowywania. Na przykład może być przechowywany przez długi czas bez chłodzenia lub zamrażania. Zapobiega również zepsuciu żywności z powodu ekspozycji na powietrze lub wilgoć. Oferta żywności w słoikach znajduje się na stronie Wekownia.

Pasta humus

Firma Wekownia ma do zaoferowania wyśmienity produkt jakim jest pasta humus to pokarm roślinny, który można stosować jako środek do smarowania pieczywa. Był używany od wieków przez starożytnych Egipcjan. Pasta humusowa to rodzaj pasty spożywczej wykonanej z humusu, który jest mieszanką mielonej ciecierzycy, oliwy z oliwek i tahini.
Jest powszechnie stosowany jako dip lub pasta do smarowania w krajach Bliskiego Wschodu. Oryginalny smak z pewnością dostrzeżecie w tym, co oferuje Wekownia. Pasta humusowa istnieje od wieków i od wieków jest szczególnie popularna w regionie Bliskiego Wschodu. Można go znaleźć w wielu różnych wariacjach, takich jak humus z oliwą z oliwek i tahini lub po prostu puree z ciecierzycy. Popularność pasty humusowej doprowadziła również do powstania wielu różnych rodzajów potraw, w których wykorzystuje się ją jako składnik.
Pasta humusowa wytwarzana jest z suszonej na słońcu mielonej czerwonej i czarnej fasoli oraz nasion sezamu, które następnie łączy się z wodą i solą. Mieszanka jest następnie suszona na słońcu przez około sześć godzin, zanim będzie gotowa do użycia. Pasta humusowa od firmy Wekownia może być stosowana jako polewa do warzyw, chleba lub dań z ryżu, a także może być podawana jako dip do chleba pita lub warzyw.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Jawo to firma z tradycją. Działa na rynku od 1992 roku, specjalizując się w ręcznej produkcji wysokiej jakości mrożonek. Oferuje pierogi na słodko i wytrawnie, uszka i knedle, a także naleśniki, kroki...