Katalog firm

Wekownia

Żywność w słoikach to nowy trend, który od kilku lat zyskuje na popularności. Zgodnie z tym trendem żywność jest umieszczana w słoikach i zamykana, aby zachować jej świeżość i smak. Istnieje wiele korzyści z używania żywności w słoikach w przeciwieństwie do innych rodzajów przechowywania. Na przykład może być przechowywany przez długi czas bez chłodzenia lub zamrażania. Zapobiega również zepsuciu żywności z powodu ekspozycji na powietrze lub wilgoć. Oferta żywności w słoikach znajduje się na stronie Wekownia.

Pasty do smarowania chleba

Większość z nas lubi kanapki. Ale czy zawsze musi to być kanapka z szynka i serem? Otóż nie. Doskonałe do kanapek są różnego rodzaju pasztety, dżemy czy pasty. Można je oczywiście przygotować samemu, ale szybciej będzie kupić gotowe produkty w Wekowni.
Dostępne tam pasty do smarowania chleba zamknięto w słoikach, które następnie pasteryzowano, aby przedłużyć świeżość produktu. W sklepie znajdziemy duży wybór past. Są wśród nich zarówno pasty wątróbkowe, jak i fasolowe - odpowiednie dla wegan. Wszystkie są bardzo pyszne a zarazem wartościowe. Przygotowane są bowiem z najlepszych surowców pochodzących wyłącznie od lokalnych i sprawdzonych dostawców.
Duży wybór past sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. A warto wypróbować wszystkie, gdyż ich smak kojarzy się z najlepszą, staropolska kuchnią. Takie słoiki z pastami to także doskonały pomysł na prezent dla bliższej i dalszej rodziny. Mogą również stanowić ciekawy dodatek do paczek świątecznych przygotowywanych dla pracowników lub klientów.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Jawo to firma z tradycją. Działa na rynku od 1992 roku, specjalizując się w ręcznej produkcji wysokiej jakości mrożonek. Oferuje pierogi na słodko i wytrawnie, uszka i knedle, a także naleśniki, kroki...