Katalog firm

WF Adwokaci

Jeżeli jest Wam potrzebny adwokat do pomocy, który ma bardzo wysoki poziom wiedzy, to koniecznie musicie się z nami skontaktować. Nasza kancelaria adwokacka to ludzie, którzy są w stanie pomóc wszystkim osobom. Naszą specjalnością jest praw cywilne, rodzinne, spadkowe, odszkodowania i jeszcze wiele innych.

Obsługa prawna spółek

W systemie prawnym naszego kraju mamy do dyspozycji kilka rodzajów spółek. Prowadzenie każdej z nich wymaga dopełnienia odpowiednich obowiązków i procedur, zarówno w momencie rozpoczynania działalności, jak i bieżącej rocznej sprawozdawczości. Na każdym etapie działania spółki przydaje się fachowa pomoc prawna.
Wsparcie odpowiedniej osoby pozwala zaoszczędzić dużo stresu związanego z wymogami formalnymi. Jest to również oszczędność pieniędzy, ponieważ niedopełnienie obowiązków skutkuje dotkliwymi karami. Na stronie można zapoznać się zakresem usług świadczonych przez adwokatów, wymieniono i opisano poszczególne obszary prawa leżące w kompetencjach kancelarii. Warto zauważyć, że współpracuje ona również z kancelariami notarialnymi oraz komorniczymi, oferując przedsiębiorcom kompleksową obsługę ich biznesu.
W tym zakresie oferują różne modele współpracy - pomoc doraźna w konkretnych problematycznych sprawach lub stała obsługa prawna spółek Łódź. Na stronie znajdziemy dane kontaktowe (numer telefonu oraz adres e-mail) pozwalające na szybki kontakt z kancelarią.

Kontakt

Ulica: Kościuszki 24

Kod: 90-419

Miejscowość: Łódź

https://wf-adwokaci.pl/

E-mail: sekretariat@wf-adwokaci.pl

Tel.: 422394610


Podobne firmy

Adwokat Andrzej Śmigielski

Dla osób szukających najlepszego prawnika, kancelaria adwokata Andrzeja Śmigielskiego jest idealnym wyborem. Zajmujemy się sprawami zarówno karnymi jak i cywilnymi. Do każdej sprawy podchodzimy indywi...