Katalog firm

Wekownia

Żywność w słoikach to nowy trend, który od kilku lat zyskuje na popularności. Zgodnie z tym trendem żywność jest umieszczana w słoikach i zamykana, aby zachować jej świeżość i smak. Istnieje wiele korzyści z używania żywności w słoikach w przeciwieństwie do innych rodzajów przechowywania. Na przykład może być przechowywany przez długi czas bez chłodzenia lub zamrażania. Zapobiega również zepsuciu żywności z powodu ekspozycji na powietrze lub wilgoć. Oferta żywności w słoikach znajduje się na stronie Wekownia.

Soki tłoczone

Wekownia to projekt Szefów Kuchni restauracji Grupy Bawełna działających na terenie Łodzi. Oferuje zdrowe i pyszne weki rzemieślnicze z dostawą do domu, odbiorem osobistym lub możliwością zakupu w wybranych sklepach na terenie całej Polski.
Wychodzi naprzeciw potrzebom osób, którym brakuje czasu na gotowanie, a chcą cieszyć się smakiem domowych posiłków bogatych w wartościowe składniki odżywcze. Asortyment obejmuje weki z tradycyjnymi, wegańskimi lub wegetariańskimi daniami kuchni polskiej i śródziemnomorskiej, ale nie tylko. Składają się na niego zupy, dania mięsne i smarowidła. Na klientów czekają soki tłoczone z owoców pochodzących od lokalnych sadowników.
Wekownia przygotowuje pasty warzywne i kremy z owoców. Proponuje dania dla dzieci i zestawy weków - słodkie, wytrawne czy wegańskie specjały, które sprawdzą się w roli prezentu. Wszystkie przetwory powstają z wyselekcjonowanych surowców bez dodatku konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Wekownia proponuje smaczne pomysły na śniadania, obiady i kolacje.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Jawo to firma z tradycją. Działa na rynku od 1992 roku, specjalizując się w ręcznej produkcji wysokiej jakości mrożonek. Oferuje pierogi na słodko i wytrawnie, uszka i knedle, a także naleśniki, kroki...