Katalog firm

Wekownia

Żywność w słoikach to nowy trend, który od kilku lat zyskuje na popularności. Zgodnie z tym trendem żywność jest umieszczana w słoikach i zamykana, aby zachować jej świeżość i smak. Istnieje wiele korzyści z używania żywności w słoikach w przeciwieństwie do innych rodzajów przechowywania. Na przykład może być przechowywany przez długi czas bez chłodzenia lub zamrażania. Zapobiega również zepsuciu żywności z powodu ekspozycji na powietrze lub wilgoć. Oferta żywności w słoikach znajduje się na stronie Wekownia.

Zupy w słoikach

Powodów, żeby mieć przy sobie zupy w słoikach jest mnóstwo: nie masz czasu na gotowanie, marzysz o ciepłym posiłku, a może spalił Ci się obiad, który gotowałeś ostatnią godzinę? Nie ważne jaka jest przyczyna, ważne, że jest na to rozwiązanie.
Zupy, które przygotowuje Wekownia są pasteryzowane, co przedłuża ich termin przydatności. Dzięki tej metodzie konserwacji wszystkie składniki zachowują swoje wartości odżywcze i walory smakowe. Gotujemy tylko z najwyższej jakości składników, nie dodajemy konserwantów.
Jeśli jesteś miłośnikiem zup, a już znudził Ci się rosół "jak u mamy" przygotujemy dla Ciebie, z taką samą dozą miłości, krem z dyni, flaki, albo coś z rybki. Proponujemy także wersje wegetariańskie.
Historia zupy jest tak długa, jak historia gotowania. Na całym świecie, we wszystkich kulturach królowała od zawsze na stole. Nic w tym dziwnego, bo właśnie ona najlepiej rozgrzeje w zimne dni, odżywi i ucieszy smakiem - w domu, w pracy czy w podróży. Jesteś tym co jesz, więc jedz dobrze i czuj się dobrze.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Jawo to firma z tradycją. Działa na rynku od 1992 roku, specjalizując się w ręcznej produkcji wysokiej jakości mrożonek. Oferuje pierogi na słodko i wytrawnie, uszka i knedle, a także naleśniki, kroki...