Katalog firm

Wekownia

Żywność w słoikach to nowy trend, który od kilku lat zyskuje na popularności. Zgodnie z tym trendem żywność jest umieszczana w słoikach i zamykana, aby zachować jej świeżość i smak. Istnieje wiele korzyści z używania żywności w słoikach w przeciwieństwie do innych rodzajów przechowywania. Na przykład może być przechowywany przez długi czas bez chłodzenia lub zamrażania. Zapobiega również zepsuciu żywności z powodu ekspozycji na powietrze lub wilgoć. Oferta żywności w słoikach znajduje się na stronie Wekownia.

Dania gotowe

Na Twojej głowie spoczywa mnóstwo obowiązków? Nie masz czasu zająć się codziennymi sprawami takimi jak gotowanie? Chciałbyś jeść zdrowo i smacznie, lecz nie wydawać fortuny na stołowanie się w mieście, a sam nie potrafisz lub nie masz czasu gotować? Najlepszym rozwiązaniem będą oferowane przez nas dania gotowe producent!
Nasze dania gotowe przygotowujemy z wysokiej jakości składników naturalnych, bez dodatku konserwantów! Wszystkie potrawy przekładane są do słoików, a następnie pasteryzowane dla przedłużenia świeżości. Bez problemu zaserwujesz nasze produkty podczas codziennej kolacji, a także niedzielnego obiadu, jak również skosztować ich możesz w trakcie podróży, czy podczas wiosennego pikniku!
Pomysł na dania gotowe w słoikach narodził się w trakcie pandemii, kiedy niestety nie mieliśmy możliwości serwowania potraw w restauracji. Aż serce rośnie, że nasz projekt spotkał się z tak dużym zainteresowaniem, że obecnie nadal oferujemy taką usługę! Jeżeli jeszcze nie sprawdziłeś, czy nasze dania gotowe odpowiadają Twojemu podniebieniu, sprawdź to już teraz!

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Jawo to firma z tradycją. Działa na rynku od 1992 roku, specjalizując się w ręcznej produkcji wysokiej jakości mrożonek. Oferuje pierogi na słodko i wytrawnie, uszka i knedle, a także naleśniki, kroki...