Katalog firm

Wekownia

Żywność w słoikach to nowy trend, który od kilku lat zyskuje na popularności. Zgodnie z tym trendem żywność jest umieszczana w słoikach i zamykana, aby zachować jej świeżość i smak. Istnieje wiele korzyści z używania żywności w słoikach w przeciwieństwie do innych rodzajów przechowywania. Na przykład może być przechowywany przez długi czas bez chłodzenia lub zamrażania. Zapobiega również zepsuciu żywności z powodu ekspozycji na powietrze lub wilgoć. Oferta żywności w słoikach znajduje się na stronie Wekownia.

Gotowe dania wegańskie

Ostatnio coraz popularniejsza staje się zarówno dieta wegetariańska jak i wegańska. Wiele osób rezygnuje ze spożywania mięsa. Część robi to ze względów zdrowotnych, część z własnego wyboru. Tak czy inaczej, ludzie ci szukają produktów spożywczych odpowiednich dla ich diety.
Przygotowywanie posiłków bez mięsa i innych produktów pochodzenia zwierzęcego nie jest wcale takie łatwe. Wymaga przede wszystkim wiedzy i doświadczenia w gotowaniu takich dań. Wszak przyzwyczajeni jesteśmy do innej kuchni. Dlatego wiele osób próbuje żywić się w specjalistycznych restauracjach. Jednakże takie rozwiązanie sprawdza się tylko na krótką metę. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem są dania wegańskie kupowane w słoikach.
Z dań tych wyeliminowane są produkty mięsne oraz wszystkie produkty pochodzenia zwierzęcego takie jak: nabiał, jajka czy nawet miód. Są więc w pełni przystosowane dla wegan. Dania te poddawane są procesowi pasteryzacji, która pozwala wydłużyć ich termin przydatności, a jednocześnie zachować walory smakowe i zapachowe.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Jawo to firma z tradycją. Działa na rynku od 1992 roku, specjalizując się w ręcznej produkcji wysokiej jakości mrożonek. Oferuje pierogi na słodko i wytrawnie, uszka i knedle, a także naleśniki, kroki...