Katalog firm

Adwokat Andrzej Śmigielski

Dla osób szukających najlepszego prawnika, kancelaria adwokata Andrzeja Śmigielskiego jest idealnym wyborem. Zajmujemy się sprawami zarówno karnymi jak i cywilnymi. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Zatrudniamy jedynie najlepszych prawników, którzy znają świetnie przepisy i równie świetnie potrafią je stosować.

Prawo gospodarcze

Są sprawy, z którymi zwykły człowiek nie jest w stanie sam sobie poradzić. Jedną z nich na pewno jest prawo gospodarcze Adwokat Łódź wtedy bardzo się przydaje. Zwłaszcza jeśli jest to Andrzej Śmigielski, prawnik, który od wielu lat działa na rynku polskim, zdobywa doświadczenie i rozwija się tutaj. Ma ogromną wiedzę w zakresie prawa, więc be problemu może udzielać rad związanych z działaniem poszczególnych spółek czy zajmować się redagowaniem umów, a także sprawami związanymi z wekslami.
Jest to profesjonalista, który już wielokrotnie pomógł swoim klientom z pozornie trudnymi sprawami. Zawsze całkowicie poświęca się swojej pracy i stara się ja wykonywać rzetelnie i z zaangażowaniem. Jest to człowiek pełen ambicji, ale również pasji. Dlatego właśnie w swojej pracy stawia na pierwszym planie człowieka, a dopiero potem zajmuje się kwestią zapłaty za swoje usługi.
Można liczyć na jego dyskrecję, lojalność, profesjonalizm, a także dobrze wykonaną pracę. Warto nawiązać z nim współpracę już dzisiaj.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 422445011


Podobne firmy

WF Adwokaci

Jeżeli jest Wam potrzebny adwokat do pomocy, który ma bardzo wysoki poziom wiedzy, to koniecznie musicie się z nami skontaktować. Nasza kancelaria adwokacka to ludzie, którzy są w stanie pomóc wszystk...