Katalog firm

Wekownia

Żywność w słoikach to nowy trend, który od kilku lat zyskuje na popularności. Zgodnie z tym trendem żywność jest umieszczana w słoikach i zamykana, aby zachować jej świeżość i smak. Istnieje wiele korzyści z używania żywności w słoikach w przeciwieństwie do innych rodzajów przechowywania. Na przykład może być przechowywany przez długi czas bez chłodzenia lub zamrażania. Zapobiega również zepsuciu żywności z powodu ekspozycji na powietrze lub wilgoć. Oferta żywności w słoikach znajduje się na stronie Wekownia.

Dania dla dziecka

Dzieci, szczególnie te najmłodsze, często są bardzo wybredne jeśli chodzi o jedzenie. Rodzice muszą wykazać się dużą inwencją, aby ich niejadek zjadł śniadanie, obiad czy kolację. Nie każdy rodzic jest mistrzem kucharskim, większość ma problem z przygotowaniem posiłków odpowiednich dla ich dzieci.
Bo, jak wiadomo, muszą być one nie tylko bardzo smaczne, ale przede wszystkim zdrowe i odpowiednio zbilansowane. Na szczęście są specjalistyczne sklepy gdzie możemy kupić gotowe dania dla dziecka. Wśród oferowanych przez nich specjałów są zarówno dania obiadowe jak i różnego rodzaju dżemy, przeciery czy musy owocowe. Szczególnie te ostatnie cieszą się uznaniem wśród dzieci. Firma Wekownia posiada szeroki asortyment dań dla dzieci w każdym wieku. Zapoznaj się z całą ofertą na stronie https://wekownia.pl/dania-dla-dzieci/.
Wszystkie te dania wykonane są tylko z naturalnych składników, bez żadnych konserwantów. Dania te umieszczone są w słoikach, które poddano procesowi pasteryzacji, co pozwala wydłużyć ich termin przydatności do spożycia. Dzięki temu zachowują też swój pierwotny smak i aromat. To wszystko sprawia, że dania te są odpowiednie dla dzieci.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Jawo to firma z tradycją. Działa na rynku od 1992 roku, specjalizując się w ręcznej produkcji wysokiej jakości mrożonek. Oferuje pierogi na słodko i wytrawnie, uszka i knedle, a także naleśniki, kroki...