Katalog firm

Adamex Druk

Adamex po 20 latach obecności na rynku jest obecnie jednym z krajowych liderów druku na tkaninach i dzianinach poliestrowych. Specjalizacją firmy jest druk sublimacyjny, gwarantujący najwyższą jakość. Dodatkowo sprawna obsługa klienta, wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych i krótki czas realizacji zapewnią satysfakcję klientów firmy z wykonanych usług i otrzymanych produktów.

Druk transferowy

Aby tkaniny prezentowały się dobrze, często warto nanieść na nie starannie dobrany nadruk. Jednakże drukowanie na tkaninach to trudny proces, który jest niemożliwy bez dobrego sprzętu. Sprzęt i pracownicy, którzy potrafią go obsługiwać, pracują w wybranych firmach polskim. Firmą, która jest najczęściej polecana, jest Adamex.
Adamex ma swoją siedzibę w Łodzi i to tam od początku zajmuje się drukowaniem tkanin na potrzeby swoich klientów. Oprócz tego pomaga także w przygotowywaniu samego projektu druku, zwłaszcza jeżeli klient ma z tym problem. Z myślą o różnych potrzebach swoich klientów, drukarnia Adamex oferuje zarówno druk cyfrowy, druk sublimacyjny, a także druk transferowy na tkaninach.
Każde takie zlecenie jest traktowane jako priorytet i realizowane zgodnie z wyznaczonym terminem. Dzięki temu klient nie musi się martwić o jakiekolwiek opóźnienia. Dlatego też jeżeli ktoś pragnie zlecić profesjonalny druk na tkaninach to powinien rozważyć współpracę z Adamex. To najlepsza drukarnia tkanin w Polsce.

Kontakt

Ulica: Milionowa 55

Kod: 93-113

Miejscowość: Łódź

www: https://www.adamexdruk.pl/

E-mail: druk@adamexdruk.pl

Tel.: 501176709