Katalog firm

Adamex Druk

Adamex po 20 latach obecności na rynku jest obecnie jednym z krajowych liderów druku na tkaninach i dzianinach poliestrowych. Specjalizacją firmy jest druk sublimacyjny, gwarantujący najwyższą jakość. Dodatkowo sprawna obsługa klienta, wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych i krótki czas realizacji zapewnią satysfakcję klientów firmy z wykonanych usług i otrzymanych produktów.

Druk sublimacyjny

Nasza firma Adamex oferuje usługę druku na tkaninach metodą sublimacji. Druk sublimacyjny na tkaninach - najwyższej jakości rodzaj druku na tkaninie. Po zadrukowaniu właściwości tkaniny nie ulegają zmianie. Jaskrawość kolorów jest nasycona, a nieograniczona ilość kolorów sprawi, że Twój produkt będzie maksymalnie widoczny i trwały! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, odwiedź naszą stronę na https://www.adamexdruk.pl/druk-sublimacyjny/.
Technologia druku sublimacyjnego polega na nanoszeniu obrazu za pomocą farby na papier sublimacyjny przy użyciu drukarki. Następnie tkaninę układa się na papierze i poddaje się ją wygrzewaniu w temperaturze 195-220 stopni pod ciśnieniem, co powoduje barwienie struktury (włókien) tkaniny. Właściwości tkaniny nie zmieniają się po zadrukowaniu, farba jest rozpoznawalna w dotyku, co zwiększa trwałość produktu. Możliwe jest drukowanie gotowych wzorów na tkaninie, co ułatwia szycie odzieży, strojów sportowych, artykułów wyposażenia wnętrz itp.
Koszt nadruku na tkaninie zależy od kwadratu i tkaniny, którą wybierzesz. Nasi kierownicy pomogą Ci skalkulować zamówienie, doradzą, jak najlepiej uwzględnić dodatkowe szycie, jak najlepiej przygotować projekt i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania!

Kontakt

Ulica: Milionowa 55

Kod: 93-113

Miejscowość: Łódź

www: https://www.adamexdruk.pl/

E-mail: druk@adamexdruk.pl

Tel.: 501176709