Katalog firm

Adwokat Andrzej Śmigielski

Dla osób szukających najlepszego prawnika, kancelaria adwokata Andrzeja Śmigielskiego jest idealnym wyborem. Zajmujemy się sprawami zarówno karnymi jak i cywilnymi. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Zatrudniamy jedynie najlepszych prawników, którzy znają świetnie przepisy i równie świetnie potrafią je stosować.

Sprawy spadkowe

Jest wiele sytuacji, które powodują, że jesteśmy zmuszeni do wejścia na drogę prawną. Może dotyczyć zarówno kwestii związanych z życiem prywatnym, jak i tych dotyczących materialnej postaci - np. nieruchomości lub też prawa pracy, prawa administracyjnego, podatkowego lub handlowego.
Również prawo spadkowe jest bardzo trudnym elementem, w przypadku którego należy dokładnie przeanalizować wszystkie przepisy, aby wiedzieć, w jaki sposób można się na nie powołać w sądzie. Nasza kancelaria adwokacka pomoże Państwu w tym zakresie. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza wie, jak poruszyć się w takim rewirze, jak prawo spadkowe. Ta sytuacja jest trudna szczególnie dla osób, które straciły kogoś bliskiego, jednak trzeba w tej sytuacji pamiętać o wielu istotnych detalach.
Najlepszy i przede wszystkim sprawdzony prawnik spadki Łódź jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które w okolicy poszukują specjalisty. W naszej kancelarii znajdą Państwo odpowiedź na pytania dotyczące nabywania spadku, podziału spadku lub jego zabezpieczenia.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 422445011


Podobne firmy

WF Adwokaci

Jeżeli jest Wam potrzebny adwokat do pomocy, który ma bardzo wysoki poziom wiedzy, to koniecznie musicie się z nami skontaktować. Nasza kancelaria adwokacka to ludzie, którzy są w stanie pomóc wszystk...