Katalog firm

Adamex Druk

Adamex po 20 latach obecności na rynku jest obecnie jednym z krajowych liderów druku na tkaninach i dzianinach poliestrowych. Specjalizacją firmy jest druk sublimacyjny, gwarantujący najwyższą jakość. Dodatkowo sprawna obsługa klienta, wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych i krótki czas realizacji zapewnią satysfakcję klientów firmy z wykonanych usług i otrzymanych produktów.

Drukowanie tkanin

Niepowtarzalne obrusy lub odzież nie byłaby dostępna gdyby nie różne metody druku na tkaninach. W dzisiejszych czasach istnieje wiele technik na to, aby drukować tkaniny w sposób, który gwarantuje ich trwałość i odporność na pranie. Jednakże niemożliwe jest osiągnięcie takiego efektu bez korzystania z pomocy, jaką zapewnia drukarnia tkanin.
Adamex to jedna z najczęściej polecanych polskich drukarni tkanin, która w swojej ofercie ma zarówno druk transferowy, druk sublimacyjny, jak i druk cyfrowy. Zajmuje się tkaninami i dzianinami, które w swoim składzie mają poliester. Wszystkie wykonywane w Adamex zlecenia są sprawdzane pod kątem jakości i dopiero wtedy wysłane do klientów.
Takie profesjonalne podejście jest powodem, dla którego drukarnia ta bardzo szybko zdobyła ogromne uznanie wśród klientów z całej Polski. Dodatkowym plusem współpracy z tą łódzką firmą są także ceny za wykonywane przez nią usługi. Od lat utrzymują się na bardzo rozsądnym poziomie, dzięki czemu Adamex to drukarnia tkanin z której może skorzystać każdy.

Kontakt

Ulica: Milionowa 55

Kod: 93-113

Miejscowość: Łódź

www: https://www.adamexdruk.pl/

E-mail: druk@adamexdruk.pl

Tel.: 501176709