Katalog firm

Adamex Druk

Adamex po 20 latach obecności na rynku jest obecnie jednym z krajowych liderów druku na tkaninach i dzianinach poliestrowych. Specjalizacją firmy jest druk sublimacyjny, gwarantujący najwyższą jakość. Dodatkowo sprawna obsługa klienta, wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych i krótki czas realizacji zapewnią satysfakcję klientów firmy z wykonanych usług i otrzymanych produktów.

Tkaniny drukowane

Adamex Druk jest jedną z najbardziej liczących się, zarówno w Polsce jak i Europie drukarni skoncentrowanych na wykonywaniu nadruków na tkaninach tekstylnych. Firma ta, wywodząca się z Łodzi, zapewnia swoim klientom wysokiej jakości druki wykonane nowoczesnymi technikami cyfrowego druku na materiałach pochodzących od polskich oraz włoskich producentów, ale także na tkaninach dostarczonych indywidualnie przez klientów.
Oferowane tkaniny drukowane posiadają szerokie zastosowanie w rynku tekstylnym dzięki zastosowaniu techniki druku transferowego sublimacyjnego, który gwarantuje doskonałą jakość nadruku połączoną z niezwykłą wytrzymałością i niespieralnością. Bogaty wybór gotowych wzorów oraz możliwość wykonania wzorów dostarczonych przez klienta, pozwolą z powodzeniem posłużyć jako elementy odzieży, wystroju pomieszczeń czy konkretnych gadżetów i akcesoriów.
Firma Adamex Druk zapewnia, że oferowane przez nich tkaniny drukowane cechuje staranność wykonania, pozwalająca zachować materiałom niezmienny blask i kolor, który nie ulega oddziaływaniu promieniowania UV. Wszystko to łączy profesjonalna obsługa oraz konkurencyjne ceny, dlatego warto zapoznać się z ofertą firmy.

Kontakt

Ulica: Milionowa 55

Kod: 93-113

Miejscowość: Łódź

www: https://www.adamexdruk.pl/

E-mail: druk@adamexdruk.pl

Tel.: 501176709