Katalog firm

Apemi

Urządzając dom, należy pamiętać o wielu elementach, które mogą wpłynąć na atrakcyjność naszej posiadłości. Takie są na pewno okna i drzwi. Nasz salon Apemi pozwoli Państwu wybrać najwyższej jakości produkty. Mamy spore doświadczenie w sprzedaży tego typu asortymentu - zajmujemy się tym od blisko 15 lat.

Montaż okien

To jak wygląda pokój w dużej mierze zależy od jego oświetlenia. A nie ma lepszego oświetlenia niż te naturalne. Aby światło słoneczne mogło bez problemu oświetlać pokój konieczne są odpowiednie okna Szczytno. W obecnych czasach istnieje ich wiele rodzajów, a wszystkie można znaleźć w APEMI.
APEMI to salon okien i drzwi i istnieje już od 2005 roku. Ma zatem dosyć długie doświadczenie jeżeli chodzi o sprzedaż zarówno okien, jak i drzwi. Aby zapewnić swoim klientom dostęp do produktów dobrej jakości, APEMI współpracuje z producentami, którzy mogą pochwalić się najlepszą opinią. W ciągu lat działalności salon wyrobił wiele kontaktów, zatem w jego ofercie nie brakuje różnych modeli.
Kupując okna w APEMI każdy bez problemu znajdzie taki wariant, który przypadnie mu do gustu. Co więcej, w tym salonie można zrobić zakupy w bardzo przystępnych cenach. Jest to wyjątkowo odczuwalne ponieważ okna same w sobie zawsze są dosyć kosztowne. Jednakże korzystając z oferty APEMI można mieć pewność, że każda złotówka idzie na okna świetnej jakości.

Kontakt

Ulica: Polska 52

Kod: 12-100

Miejscowość: Szczytno

http://apemi.eu/

E-mail: biuro@apemi.eu

Tel.: 511-840-654