Katalog firm

Producent skarpet Megi

Megi to producent skarpetek, która cieszy się niezwykłym powodzenie. Trzydziestoletnie doświadczenie i ciągłe doskonalenie linii produkcyjnej sprawiają, że Megi jest liderem w swojej dziedzinie. Produkty oferowane przez tą firmę są najwyższej jakości, o czym świadczy ogromna liczba stałych klientów.

Skarpety sklep

Megi to sklep ze skarpetami dla każdego. Bez względu na gust czy noszony rozmiar, w katalogu tego producenta na pewno znajdzie się parę skarpetek dla siebie. Są tam bowiem zarówno skarpety garniturowe, ciepłe skarpety frotte, czy też skarpety świąteczne. Bogaty wybór jest powodem dla którego firma ta poszerza swoją grupę stałych klientów już od 1990 roku. Właśnie wtedy bowiem producent ten rozpoczął swoją działalność i do dzisiaj kontynuuje ją ze swojej siedziby w Łodzi.
Nie każdy sklep ze skarpetami stara się, aby produkty tam dostępne łączyły wysoką jakość z niskimi cenami. Jednakże Megi to firma, która od samego początku wykorzystywała tylko najlepsze materiały do produkcji skarpet. Dzięki temu wszystkie skarpetki, zarówno męskie, dziecięce, jak i damskie, są bardzo wytrzymałe na zniszczenie.
Przy składaniu większych zamówień, klienci mają zapewnione rabaty ilościowe, co jest kolejnym powodem, aby jak najczęściej trafiać na zakupy w Megi. Ten sklep ze skarpetami spełni wymagania każdego klienta.

Kontakt

Ulica: ul.Skautów Łódzkich 38

Kod: 92-640

Miejscowość: Łódź

https://www.skarpetki.com.pl/

E-mail: sklep@skarpetki.com.pl

Tel.: 602231867