Katalog firm

Petmar

Jeżeli zastanawiacie się kto wykona dla Was najlepsze pokrycia dachowe, to koniecznie musicie skontaktować się z nami. Petmar zajmuje się sprzedażą produktów związanych z nowoczesnymi pokryciami dachowymi. Oprócz tego zapewniamy Wam również specjalistyczne doradztwo oraz profesjonalny montaż wszystkich dachów.

Orynnowanie

Podczas budowania domu, należy pomyśleć o zakupie wielu elementów konstrukcyjnych i materiałów. Wśród nich na pewno są rynny Lublin, które są niezbędne i powinny być wykonane tak, aby bez problemu przetrwały przez wiele lat pomimo działania warunków atmosferycznych.
Dlatego też przy wyborze rynien do zakupu, warto szukać tych najlepszych. Są one między innymi w ofercie firmy PETMAR. Jest to firma działająca na rynku lubelskim, gdzie jest doskonale znana z tego, że jest jednym z wiodących dostawców pokryć dachowych i podobnych tego typu produktów, takich jak właśnie rynny. Pracownicy firmy PETMAR to osoby z wieloma latami doświadczenia za sobą.
Dzięki temu zawsze wiedzą jak doradzić klientowi podczas zlecania zamówienia. W ciągu ostatnich dwudziestu lat pracy na rynku, PETMAR z sukcesem współpracowało z wieloma dużymi wykonawcami. Pokazuje to, że jest to firma znana i zaufana. Każdy kto szuka dobrej jakości rynien lub pokryć dachowych na pewno powinien dokładnie przejrzeć ofertę firmy PETMAR z Lublina.

Kontakt

Ulica: Al. Kraśnicka 158 A

Kod: 21-030

Miejscowość: Lublin

http://www.petmardachy.pl/

E-mail: petmar@op.pl

Tel.: 504168332