Katalog firm

PPHU Ład

Dobrze urządzony ogród jest spełnieniem marzeń. Nad zachowaniem ładu powinni zadbać specjaliści. Nasza firma oferuje Państwo nowoczesne technologie w zakresie czynności pielęgnacyjnych. Łączymy chęć ciągłego rozwoju z naszą pasją. Dzięki naszej pomocy wypoczynek w ogrodzie dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Usługi ogrodnicze

Nasza firma działa na rynku prac ogrodniczych już od dwóch dekad. Zauważywszy trendy związane z zakładaniem i troską o ogrody w miastach, postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom wielbicieli ogrodów. Założenie i opieka nad mniejszym lub większym zieleńcem nie bywa tak łatwe, jak to się wydaje.
Dodatkowo - wbrew pozorom - w ogrodzie jest co robić niemal przez okrągły rok. Chodzi o to, aby przygotować ten teren do każdej kolejnej pory roku i tym samym nie zaprzepaścić dotychczasowych starań. Bywa to czasochłonne. dodatkowo przydaje się fachowa wiedza i dobrej jakości sprzęt. Dysponujemy i jednym i drugim, dlatego wszelkie usługi ogrodnicze Łódź w naszym wykonaniu stoją na wysokim poziomie i zawsze odnoszą pożądane efekty.
Nasza oferta jest szeroka i bogata - nie boimy się żadnych prac związanych z ogrodnictwem. nie straszny nam żaden najbardziej zapuszczony teren, który ma być przeznaczony pod ogród. Posprzątamy, poprzycinamy drzewa, doradzimy i wykonamy prace związane z urządzeniem ogrodu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692-585-357