Katalog firm

MS Meble

MS Meble to działająca od 1992 roku firma zajmująca się produkcją mebli na wymiar. Bogata i dopasowana do potrzeb klienta oferta umożliwia urządzenie praktycznie każdej kuchni. Fachowa obsługa zapewnia pomoc przy zaprojektowaniu, doborze odpowiednich materiałów oraz pomiarach przestrzeni do umeblowania.

Meble kuchenne

Dopasowanie nowych mebli do mieszkania może być wyzwaniem, szczególnie gdy mamy do dyspozycji niezbyt przestronną powierzchnię mieszkania. W takich przypadkach gotowe meble często są zbyt duże lub nieforemne i pasują do całości jak pięść do nosa. Warto w takim wypadku wybrać meble kuchenne na wymiar Olsztyn.
Jeszcze innym problemem jest oferta sklepów meblarskich, ponieważ bywa mało różnorodna i niedopasowana do już wyposażonego wnętrza. W takich przypadkach najlepszą opcją jest zamówienie mebli na wymiar. Nasi stolarze doradzą ci w kwestii doboru materiału i koloru, a kwestie pomiarowe możesz spokojnie zostawić w ich rękach. Nawet najmniejsza kuchnia może być urządzona w sposób funkcjonalny i ze smakiem, tak by domownicy czuli się tam swobodnie. Meble kuchenne na wymiar to przede wszystkim swoboda wyboru i zaprojektowania wymarzonego umeblowania.
Oprócz doradztwa nasze usługi obejmują również transport i montaż mebli. Na naszej stronie internetowej zebraliśmy katalog mebli kuchennych, zarówno tych nowoczesnych jak i tradycyjnych, oraz biurowych dzięki czemu możesz się zainspirować i rozpocząć planowanie idealnego wyposażenia swojego domu.

Kontakt

Ulica: Spółdzielców 13A

Kod: 11-100

Miejscowość: Lidzbark Warmiński

http://meblems.com/

E-mail:

Tel.: 797210910