Katalog firm

Orthovision

Orthovision to specjalistyczna klinka zajmująca się usługi ortodontycznymi oraz stomatologicznymi. W ofercie znajdują się różnorodne zabiegi i diagnostyka gwarantowana przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów używających najwyższej jakości sprzętu. Oferta dedykowana jest zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

Ortodoncja

Nasze Centrum ortodontyczno - stomatologiczne to miejsce, w którym można znów odzyskać pewność siebie i zdrowy uśmiech. XXI wiek przyniósł ze sobą mnóstwo zmian nie tylko technologicznych, ale także kulturowych. Obecnie młody i piękny wygląd oraz zdrowy i biały uśmiech to niemal konieczność dla każdego aktywnego człowieka.
To właśnie nasi specjaliści robią wszystko, aby ten zdrowy uśmiech przywrócić lub zachować jak najdłużej. Najlepszy ortodonta Warszawa Bemowo z gabinetu Orthovision stanowi bezpieczną przystań w trosce o siebie. Osoby borykające się z problemem krzywego zgryzu mogą w bezbolesny sposób przy użyciu aparatów ortodontycznych czy też estetycznych zniwelować lub zlikwidować istniejący problem. Ortodonta pomaga w określeniu problemu i wyborze metody jego naprawy.
Często młodzież decyduje się na aparaty estetyczne, które dzięki kolorowym ligaturom w pewnym sensie ozdabiają zęby na czas leczenia. Dla osób dorosłych wolących nie pokazywać aparatu polecamy aparaty klasyczne lub ceramiczny, szafirowy, porcelanowy albo bardzo popularny aparat kryształowy.

Kontakt

Ulica: Wyszyńskiego 5

Kod: 01-015

Miejscowość: Warszawa

https://www.orthovision.pl/

E-mail: stomatologia@orthovision.pl

Tel.: 514-247-364