Katalog firm

Karczma Bida

Karczma Bida to trzy wyjątkowe restauracje zlokalizowane w pobliżu popularnych tras drogowych: w Bogucinie (Warszawa-Lublin), Bolesławiu (Kraków-Katowice) oraz w Opolu (Opole-Wrocław). Oryginalny wystrój wnętrz oraz bogate menu zarówno mięsne jak i wegetariańskie sprawiają, że Karczma Bida to atrakcyjna propozycja dla podróżnych, którzy chcą zjeść w trasie dobrej jakości posiłek w miłej atmosferze.

Restauracja w Opolu

Szukając smacznego jedzenia, także dietetycznego, w Polsce, można trafić do wielu różnych restauracji. Taką jest Karczma Bida, które ma swoje klimatycznie urządzone, stylizowane na góralską chatę, lokale w Bolesławcu, Bogucinie oraz Opolu.
Mimo nazwy, menu, jakie oferuje w tych miejscach, jest bardzo bogate. Dostępne na http://www.karczmabida.com/o-nas/opole/ składa się z 8 stron. Wielbiciele tradycyjnej, kuchni polskiej najedzą się do syta. Wegetarianie, siedząc na rzeźbionych krzesłach, będą się oblizywać na widok przygotowanych dla nich dań; a wszystkie dzieci uśmiechać się, jedząc różne przysmaki.
Jeden z lokali - restauracja w Opolu Karczma Bida znajduje się na trasie do Wrocławia. Potrawy przyrządzają tam doświadczeni kucharzy, dodając do nich naturalne przypraw i świeże zioła. Miłośnicy dań fit, znajdą tam chociażby ryby (np. fileta z soli podanego z czarnym ryżem chińskim); a wielbiciele oryginalnych trunków wódkę na miodzie. W restauracji w Opolu każdy może tez wynająć sale na wesela i inne uroczystości. To miejsce, które przyciąga wzrok pięknym ogrodem, oczkiem wodnym i płonącym grillem.

Kontakt

Ulica: Bogucin 175d

Kod: 21-080

Miejscowość: Garbów

http://www.karczmabida.com/

E-mail: bogucin@karczmabida.com

Tel.: 600381048