Katalog firm

Orthovision

Orthovision to specjalistyczna klinka zajmująca się usługi ortodontycznymi oraz stomatologicznymi. W ofercie znajdują się różnorodne zabiegi i diagnostyka gwarantowana przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów używających najwyższej jakości sprzętu. Oferta dedykowana jest zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna jest bardzo wymagającą dziedziną, w której specjalizują się tylko najlepsi. Takich stomatologów można znaleźć w warszawskim Centrum Ortodontyczno-Stomatologicznym OrthoVision. Centrum oferuje usługi stomatologiczne na bardzo wysokim poziomie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.
Zatrudnieni w OrthoVision dentyści i chirurdzy mają długi staż w swoim zawodzie. Oprócz tego nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, ucząc się nowych technik. Dzięki temu jeżeli chodzi o specjalistę w dziedzinie takiej jak chirurgia stomatologiczna Warszawa Bemowo to miejsce do którego na pewno należy trafić. W OrthoVision każdy pacjent będzie miał dostęp do szerokiej oferty zabiegów i usług, świadczonych przez najlepszych stomatologów.
Centrum jest czynne we wszystkie dni robocze i zawsze z chęcią wita nowych pacjentów. Każdy z nich ma zapewnioną przyjemną obsługę, dzięki czemu wizyta przebiega w bardzo komfortowej atmosferze. Zatem szukając dobrego chirurga stomatologicznego, OrthoVision jest najlepszym wyborem.

Kontakt

Ulica: Wyszyńskiego 5

Kod: 01-015

Miejscowość: Warszawa

https://www.orthovision.pl/

E-mail: stomatologia@orthovision.pl

Tel.: 514-247-364