Katalog firm

Foto24.com.pl

Foto24.com.pl to wspaniała firma, która oferuje profesjonalne usługi. Wiele osób chętnie poszukuje informacji na temat dobrej firmy i jej działalności. Warto postawić na fachowców, którzy do swojej pracy podchodzą z prawdziwą pasją i robią to, co lubią. Wybierz firmę, która zna się na działalności, którą prowadzi.

Fotobudka

Śmiech jest bezcenny. Podobnie jak dobry nastrój. Stworzenie odpowiedniej atmosfery jest wyzwaniem, ale na szczęście istnieją pewne uniwersalne sposoby na niezapomniane przyjęcia. Obecnie fotobudka Łódź to rozwiązanie cieszące się coraz większą popularnością. Służy wzbogaceniu różnorodnych uroczystości – od chrzcin, przez urodziny czy wieczory panieńskie i kawalerskie, aż po wesela. Jednocześnie oferuje zapis momentów beztroski.
Szeroki wybór teł i śmieszne przebrania stanowią dodatkowy atut zapewniający moc atrakcji! Na następny dzień sympatyczna pamiątka z przymrużeniem oka, a podczas trwania zabawy obiekt, który pokochają mali i duzi sympatycy dobrego humoru. Zdjęcia uzyskane w ten sposób cechuje autentyczność i szczera swoboda. Przekonuje się o tym również coraz liczniejsze grono pracowników podczas imprez integracyjnych.
Mieszkańców Łodzi oraz okolic zapraszam więc do skorzystania z możliwości uwiecznienia chwil, które wspomina się z uśmiechem nawet po długich latach. Życzę dużo udanej zabawy!

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

www.foto24.com.pl

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610