Katalog firm

Foto24.com.pl

Foto24.com.pl to wspaniała firma, która oferuje profesjonalne usługi. Wiele osób chętnie poszukuje informacji na temat dobrej firmy i jej działalności. Warto postawić na fachowców, którzy do swojej pracy podchodzą z prawdziwą pasją i robią to, co lubią. Wybierz firmę, która zna się na działalności, którą prowadzi.

Sesje ślubne

Jest taki niezwykły dzień w życiu, kiedy na kilka w chwil w magiczny sposób przeniesiecie się do bajkowej krainy. Staniecie się olśniewającą książęcą parą, u stóp której leży cały świat. To dla nas Was dziś wstanie słońce, a skowronki wyśpiewają w swoich trelach hymn o miłości.
To przed Wami rozkwitną najpiękniejsze kwiaty i na Wasz bal przybędą najwspanialsi goście. Wiadomo, że fotografia ślubna Łódź ocali od zapomnienia najdrobniejsze szczegóły tej podniosłej uroczystości. Fotograf niczym czuły narrator będzie przechadzał się dyskretnie, zapisując w kadrach historię pewnej miłości. Nie umknie mu najmniejszy szczegół, utka reportaż ślubny z nitek łez wzruszenia, dotykających się czule dłoni, błogosławieństwa matek, modrzewiowych drzwi starych kościołów, pałacowych krużganków weselnych sal.
Zabierze Was potem w plener, w podróż do miejsc bliskich Waszym sercom, które są niemymi świadkami wspólnie spędzonych chwil. Fotografia ślubna będzie realizowana na terenie całego naszego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem Łodzi i okolic. To będzie Wasza bajka.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

www.foto24.com.pl

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610