Katalog firm

Depilatorium

Mieszkasz w Łodzi lub Gdańsku? Chcesz poddać się zabiegowi depilacji laserowej? Wejdź na stronę i zapoznaj się z ofertą salonów Depilatorium. Obejmuje ona laserowe usuwanie owłosienia z nóg, twarzy i innych części ciała. Zabiegi wykonywane są przy pomocy lasera diodowego. Salon umożliwia rejestrację wizyty online.

Depilacja bikini

Podstawą oferty Depilatorium są fachowe zabiegi depilacji laserowej stref intymnych, twarzy, rąk, nóg, brzucha oraz pozostałych części ciała (m.in. pach, klatki piersiowej, karku). Nasza szeroka oferta zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby. Posiadamy niezbędne uprawnienia i certyfikaty.
Podstawą świadczonych przez nas usług jest profesjonalizm oraz troska o dobro klienta. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt renomowanych marek. Stale podnosimy zakres naszych kompetencji. Jeśli chodzi o zabieg jakim jest depilacja laserowa bikini Gdańsk - oferujemy wsparcie zarówno przed, jak i po zabiegu. Dostaniesz od nas wskazówki, jak przygotować się do zabiegu depilacji laserowej, tak aby była ona jak najbardziej skuteczna.
Ponadto pomożemy Ci zadbać o delikatną skórę po zabiegu laserowego usuwania owłosienia. Jesteśmy pewni, że nawet najbardziej wymagające osoby będą zadowolone. Gwarantujemy nie tylko kompleksową opiekę, ale również dyskrecję i intymną atmosferę. Proponujemy korzystnie niskie ceny, a także wygodną rezerwację online.

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221


Podobne firmy

Aneta Budzińska

Aneta Budzińska serdecznie zaprasza do skorzystania ze swojej oferty wszystkie klientki, które chcą wykonać makijaż permanentny. To ogromna oszczędność czasu, dzięki czemu nie będziecie musiały codzie...