Porady modowe

Jakie tkaniny warto nosić?

Bawełna to chyba jeden z najpopularniejszych materiałów. Jest przyjazna skórze i miła dla ciała, pasuje do wszystkiego. Gładka i dobrej jakości bawełna to idealny materiał na większość ubrań.

Czytaj dalej

Kreacja na ślub - jaki wybór sukni ma Panna Młoda

Strój panny młodej od dawna wzbudzał wiele emocji. Co założyć na ślub? Jak wybrać sukienkę, która spełni oczekiwania Twoje i całej rodziny? Takie wybory często nie są łatwe – zwłaszcza gdy bliskie Ci osoby...

Czytaj dalej

Najlepsza koszula nocna do karmienia - którą wybrać?

Dla mamy noworodka ubrania mają szczególne znaczenie. Na pierwszy plan wysuwają się wygoda, prostota i bezpieczeństwo. Przy wyborze koszuli nocnej do karmienia nie należy zapominać również o estetyce...

Czytaj dalej

Czy piżama damska to dobry prezent dla kobiety?

Wiele osób waha się, czy podarować kobiecie jako prezent piżamę uważając, że jest to podarek nieco infantylny oraz niepotrzebny. Prawda jest taka, że to właśnie w tym stroju spędzamy nawet 1/3 naszego życia!

Czytaj dalej

Wybór płaszcza na sezon jesienno-zimowy

Sezon jesienno-zimowy rozpoczyna sezon na zakupy ubrań niezbędnych, by jesień i zima kojarzyły się z ciepłem i przyjemnością. Jednym z częściej wybieranych w tym sezonie produktów, jest płaszcz.

Czytaj dalej