Katalog firm

Zarządca Piotr Michalski

Firma działa na rynku polskim od wielu lat i nieustannie dbamy o właściwe zarządzanie powierzonymi nieruchomościami zarówno prywatnymi, jak i komercyjnymi czy wspólnotami mieszkaniowymi. Piotr Michalski stara się o dbać o estetykę budynków, reprezentowanie właścicieli w sprawach z lokatorami oraz w optymalizacji kosztów utrzymania.

Zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi

Wspólnota mieszkaniowa składa się zazwyczaj z kilku lokali, które maja swoich właścicieli. Jednak podejmowanie decyzji i kierowanie wspólnota właściwie wymaga pewnej wiedzy i doświadczenia, które niekoniecznie posiadają właściciele lokali. W tej sytuacji jej kierowanie najlepiej powierzyć firmie się tym trudniącej. Jest to opcja wygodna i pewna, a przede wszystkim oszczędzająca czas lokatorów czy właścicieli lokali.
Rzetelne zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi Łódź, to przede wszystkim gwarancja opieki nad daną wspólnotą w sposób profesjonalny i zgodny z przepisami. Dzięki temu każda sprawa jest załatwiana bardzo szybko i w sposób należyty. warto pokusić się o takie rozwiązanie, bo bez odpowiedniej wiedzy i znajomości przepisów, każda kwestia, którą ma do rozwiązania wspólnota się wydłuża, a nieodpowiednio rozwiązana może doprowadzić do kar finansowych.
Powierzając prowadzenie wspólnoty niezależnej firmie mamy pewność, że będzie działała ona prawidłowo i według najwyższych standardów, co jest niezwykle istotne.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 107

Kod: 90-001

Miejscowość: Łódź

http://www.administratorlodz.pl/

E-mail: biuro@administratorlodz.pl

Tel.: 536-954-123


Podobne firmy

Chill Inn

Chill Inn to prywatny akademik, który został założony w samym centrum Łodzi. Zapewnia pokoje zarówno jednoosobowe, jak i dwuosobowe. W akademiku dostępna jest pralnia i suszarnia, a także otwarty tara...