Katalog firm

MS Meble

MS Meble to działająca od 1992 roku firma zajmująca się produkcją mebli na wymiar. Bogata i dopasowana do potrzeb klienta oferta umożliwia urządzenie praktycznie każdej kuchni. Fachowa obsługa zapewnia pomoc przy zaprojektowaniu, doborze odpowiednich materiałów oraz pomiarach przestrzeni do umeblowania.

Szafy na zamówienie

W każdym pokoju potrzebna jest solidna szafa, która pomoże w przechowywaniu wszystkich posiadanych rzeczy. Jednakże nie do każdego pokoju da się dopasować i zmieścić szafy dostępne w popularnych salonach meblowych. Dlatego też czasami szafy na zamówienie są jedyną możliwością. W Olsztynie tego typu projekty wykonuje firma MS Meble, której ofertę można znaleźć na stronie http://meblems.com/szafy-na-zamowienie.htm.
Jest to firma z bogatym doświadczeniem jeżeli chodzi o wykonywanie mebli na zamówienie. Dla swoich klientów wykonuje zarówno szafy, jak i komplety mebli kuchennych, komody, a także wiele więcej. W Olsztynie trudno jest znaleźć lepszą firmę tego typu, ponieważ MS Meble oferuje swoim klientom bardzo dobre warunki współpracy. Ceny za wykonywane meble są rozsądne, a klient ma wgląd w każdy etap realizowania zamówienia, począwszy od wyboru materiałów, a skończywszy na określeniu jaki wzór powinny mieć dane meble.
Zatem szukając firmy, która wykonuje szafy na zamówienie, MS Meble stanowi bardzo dobry wybór. W tej firmie wszystkie zamówione meble są solidne i starannie wykonane.

Kontakt

Ulica: Spółdzielców 13A

Kod: 11-100

Miejscowość: Lidzbark Warmiński

http://meblems.com/

E-mail:

Tel.: 797210910