Katalog firm

PPHU Ład

Dobrze urządzony ogród jest spełnieniem marzeń. Nad zachowaniem ładu powinni zadbać specjaliści. Nasza firma oferuje Państwo nowoczesne technologie w zakresie czynności pielęgnacyjnych. Łączymy chęć ciągłego rozwoju z naszą pasją. Dzięki naszej pomocy wypoczynek w ogrodzie dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Porządkowanie terenu

P.P.H.U "ŁAD" to łódzka firma świadcząca usługi ogrodnicze. Działa na rynku polskim już od ponad dwudziestu lat i niezmiennie cieszy się świetną opinią wśród swoich licznych klientów. P.P.H.U "ŁAD" z chęcią przyjmuje zlecenia takie jak wycinka drzew na terenie Łodzi oraz w jej okolicach.
Wycinka drzew jest konieczna do tego, aby móc regulować stan zadrzewienia w rejonach miejskich oraz aby usuwać stare lub uszkodzone drzewa. Często jest to zabieg, który trzeba wykonać z dnia na dzień. P.P.H.U "ŁAD" zawsze szybko odpowiada na wezwania i terminowo wykonuje wszelkie zlecenia. Wśród swoich klientów ma zarówno osoby prywatne, jak i instytucje takie jak Urząd Miejski i inne, o czym dowiesz się odwiedzając naszą stronę http://miastoiogrody.pl/wycinka-drzew/.
Firma ma do swojej dyspozycji nowoczesny sprzęt, dzięki czemu wszystkie zlecenia są szybko i profesjonalnie wykonywane. Jeżeli zatem ktokolwiek szuka firmy, która wykonuje takie usługi jak wycinka drzew, to nasza firma z pewnością jest tą, którą warto odwiedzić. P.P.H.U "ŁAD" to firma, która zapewnia usługi ogrodnicze na najwyższym z możliwych poziomów.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692-585-357