Katalog firm

Karczma Bida

Karczma Bida to trzy wyjątkowe restauracje zlokalizowane w pobliżu popularnych tras drogowych: w Bogucinie (Warszawa-Lublin), Bolesławiu (Kraków-Katowice) oraz w Opolu (Opole-Wrocław). Oryginalny wystrój wnętrz oraz bogate menu zarówno mięsne jak i wegetariańskie sprawiają, że Karczma Bida to atrakcyjna propozycja dla podróżnych, którzy chcą zjeść w trasie dobrej jakości posiłek w miłej atmosferze.

Restauracja w Lublinie

Restauracja działa w swojej branży od wielu lat, znajduje się w Bogucinie nieopodal Lublina. Bardzo kompleksowo i profesjonalnie podchodzi do wykonywania swoich obowiązków, zatrudnia doświadczonych pracowników, kucharzy oraz kelnerów którzy rzetelnie i sumiennie realizują swoje zadania, liczy się przede wszystkim satysfakcja i zadowolenie gości.
Karczma w swoim menu oferuje bardzo bogaty asortyment kulinarny, posiada wyselekcjonowane dania wysokiej jakości. Firma bardzo dba o standard świadczonej usługi, posiada bardzo dobrą opinię, którą zdobyła latami pracy, w restauracji zawsze panuje miła atmosfera, a kucharze zapewniają o przepysznym smaku swoich dań. Nasza restauracja Lublin korzysta z najlepszych przepisów, naturalnych produktów wysokiej jakości od sprawdzonych producentów, dostawców.
Karta zawiera dania różnego rodzaju, potrawy mięsne, dania wyspecjalizowane wegetariańskie, a także dania które są przeznaczone dla dzieci. Usługa oferuje możliwość skorzystania z 4 dostępnych sal, oraz ogrodu, gdzie można zjeść posiłek na świeżym powietrzu. Restauracja Karczma Bida w Lublinie jest bardzo popularna wśród gości, posiada swoją własną stronę internetową, gdzie można zapoznać się szczegółowo z ofertą, jest godna polecenia.

Kontakt

Ulica: Bogucin 175d

Kod: 21-080

Miejscowość: Garbów

http://www.karczmabida.com/

E-mail: bogucin@karczmabida.com

Tel.: 600381048