Katalog firm

Jawo

Jawo to firma z tradycją. Działa na rynku od 1992 roku, specjalizując się w ręcznej produkcji wysokiej jakości mrożonek. Oferuje pierogi na słodko i wytrawnie, uszka i knedle, a także naleśniki, krokiety i inne dania do podgrzania. Szeroki asortyment obejmuje również kluski śląskie i inne produkty bezglutenowe.

Mrożonki

Jesteśmy producentem mrożonek z siedzibą w Częstochowie i oferujemy Państwu wysokiej jakości potrawy, z którymi docieramy nie tylko do klientów w Polsce, ale także do tych mieszkających za granicą. Nasze mrożonki przygotowywane są w specjalnych procesach technologicznych, które gwarantują ich wysoką jakość i pełne zachowanie właściwości składników - tak smakowych, jak i odżywczych. W procesie uważnego mrożenia mrożonki nie tracą tak cennych dla Państwa witamin.
Jako że dzisiejszy świat jest o wiele bardziej różnorodny, a potrzeby Klientów są coraz bardziej zróżnicowane, portfolio naszych produktów obejmuje zarówno potrawy mięsne, jak i bezmięsne. Zadbaliśmy też o obecność w naszej ofercie mrożonek niezawierających glutenu.
Wyróżnia nas także to, że poza potrawami typowo polskimi, takimi jak pierogi, pyzy, czy knedle, oferujemy też mrożonki w postaci potraw egzotycznych, takich jak na przykład japońskie pierożki gyoza, które cieszą się w naszym kraju coraz większą popularnością. Produkcja mrożonek to nie tylko nasza praca, ale także i pasja, co przekłada się na ich jakość, a więc i na zadowolenie i zaufanie wielu Klientów, którzy mieli okazję ich skosztować.

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 34 363-14-28


Podobne firmy

Wekownia

Żywność w słoikach to nowy trend, który od kilku lat zyskuje na popularności. Zgodnie z tym trendem żywność jest umieszczana w słoikach i zamykana, aby zachować jej świeżość i smak. Istnieje wiele kor...