Katalog firm

iUbezpieczenia

iUbezpieczenia to miejsce, gdzie już dzisiaj warto zajrzeć. To ludzie, którym możecie śmiało zaufać, jeżeli chodzi o ubezpieczenia majątkowe, dla firm, komunikacyjne i na życie. Zanim przedstawimy Wam ofertę musimy Was poznać, dzięki czemu łatwiej będzie nam uszykować odpowiednie ubezpieczenia dla Was.

Ubezpieczenia

Firma działa jako agencja ubezpieczeniowa od wielu lat, bardzo dobrze się rozwija i prosperuje na rynku. Kompleksowo i profesjonalnie zajmuje się powierzonymi jej zadaniami, zatrudnia doświadczonych specjalistów, agentów którzy sumiennie i rzetelnie a także z pełną odpowiedzialnością wykonują swoje obowiązki oferując ubezpieczenia Łódź. Zawsze można liczyć na ich fachową pomoc i wsparcie, podchodzą indywidualnie do każdego klienta, liczy się przede wszystkim zaufanie i satysfakcja.
Oferowana usługa obejmuje w swoim zakresie ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, a także dla firm. W ofercie znajdują się również ubezpieczenia na życie oraz turystyczne. Agencja świadczy szeroki wachlarz usług związanych z ubezpieczeniami różnego rodzaju, daje gwarancje ochrony dobytku, swojej rodziny oraz zapewnia też komfort i spokój. Siedziba firmy znajduje się w Łodzi, pracownicy bardzo wysoko stawiają na jakość oraz standard świadczonych przez siebie usług.
Biuro ubezpieczeń posiada swoją własną stronę internetową gdzie można dokładnie zapoznać się z ofertą, oraz skontaktować się z agencją, firma jest godna polecenia.

Kontakt

Ulica: Górnicza 30/36

Kod: 90-001

Miejscowość: Łódź

https://www.iubezpieczenia.net/

E-mail:

Tel.: 785071990


Podobne firmy

Abaco

Firma ABACO od 10 lat nieprzerwanie świadczy usługi księgowe dla łódzkich firm i klientów indywidualnych. Jej szeroka oferta obejmuje m.in. prowadzenie ksiąg handlowych, prowadzenie kadr i płac oraz k...

Katan

Usługi rachunkowe, usługi księgowe, obsługa kadrowo - płacowa. Zapraszamy do biura rachunkowego Katan, które zatrudnia najlepszych specjalistów. Zapewniamy Wam również kompleksowe usługi doradcze w za...