Katalog firm

Chill Inn

Chill Inn to prywatny akademik, który został założony w samym centrum Łodzi. Zapewnia pokoje zarówno jednoosobowe, jak i dwuosobowe. W akademiku dostępna jest pralnia i suszarnia, a także otwarty taras. Bliskość do uczelni ułatwia codzienne życie studencie. To zatem doskonały wybór dla każdego studenta z Łodzi.

Pokój dla studenta

Studiujesz w Łodzi, rozpoczynasz rok akademicki i szukasz miejsca, w którym możesz zamieszkać? Wybierz prywatny akademik! Centrum miasta, obecność pralni i suszarni na miejscu oraz wydzielona wspólna przestrzeń dla studentów do nauki i odpoczynku to tylko jedne z wielu udogodnień, dla których warto wybrać pokój dla studenta właśnie w akademiku. Dowiedz się więcej na stronie https://www.chillinn.pl/.
Pokoje wykończone są w wysokim standardzie, dbałość o jakość jest bowiem jednym z kluczowych kwestii definiujących ten akademik. Jeżeli jesteś osobą zmotoryzowaną znajdziesz tam również miejsce parkingowe dla Twojego samochodu, ale również dla roweru. Lokalizacja w centrum Łodzi i bliskość różnych uniwersytetów i głównej ulicy Łodzi z pewnością bardzo ułatwią życie w tym mieście.
Akademik posiada również taras na dachu budynku, który szczególnie w okresie letnim tętni życiem. Nie zwlekaj więc i wybierz pokój właśnie w tym miejscu. Z pewnością spotkasz tu wielu wspaniałych i wartościowych ludzi, a czas spędzony na studiach nie będzie dla Ciebie czasem straconym.

Kontakt

Ulica: 6 sierpnia 70B

Kod: 90-646

Miejscowość: Łódź

https://www.chillinn.pl/

E-mail: hey@chillinn.pl

Tel.: 531497233