Katalog firm

Aneta Budzińska

Aneta Budzińska serdecznie zaprasza do skorzystania ze swojej oferty wszystkie klientki, które chcą wykonać makijaż permanentny. To ogromna oszczędność czasu, dzięki czemu nie będziecie musiały codziennie rani myśleć o perfekcyjnie wykonanym make up. Zachęcam do umówienia się ze mną na spotkanie i rozmowę.

Makijaż brwi

Chcesz czuć się pewna siebie nawet w najbardziej stresujących sytuacjach? Pomoże ci w tym świadomość, że wyglądasz pięknie. Aneta Budzińska, specjalistka od medycyny estetycznej, od 15 lat podkreśla kobiecą urodę. Wyraziste, jasne spojrzenie, przyciągające wzrok usta - takie cuda może zdziałać makijaż permanentny Łódź. Nie wywołujący alergii, dostosowany do twarzy, charakteru, temperamentu - w końcu każda z nas, bez względu na wiek, pragnie być piękna.
Do gabinetu Anety Budzińskiej w Łodzi (oraz w Gdyni) zajrzyj w przypadku, jeśli chcesz usunąć tatuaż albo makijaż permanentny. Twoja - już wkrótce ulubiona - kosmetyczka oferuje również zabieg mikropigmentacji skóry głowy - to ważne dla osób, które na skutek chorób lub stresu dotyka problem łysienia. Dzięki jej pracy znów mogą być dumne ze swoich gęstych włosów - kobiecego atrybutu.
A może chciałabyś nauczyć się sztuki makijażu permanentnego pod okiem certyfikowanej trenerki? Aneta Budzińska zaprasza cię na indywidualne szkolenia i konsultacje.

Kontakt

Ulica: Żwirki 22

Kod: 90-528

Miejscowość: Łódź

https://anetabudzinska.pl/

E-mail: anetabudzinska@wp.pl

Tel.: 535279000


Podobne firmy

Depilatorium

Mieszkasz w Łodzi lub Gdańsku? Chcesz poddać się zabiegowi depilacji laserowej? Wejdź na stronę i zapoznaj się z ofertą salonów Depilatorium. Obejmuje ona laserowe usuwanie owłosienia z nóg, twarzy i...