Katalog firm

Adwokat Andrzej Śmigielski

Dla osób szukających najlepszego prawnika, kancelaria adwokata Andrzeja Śmigielskiego jest idealnym wyborem. Zajmujemy się sprawami zarówno karnymi jak i cywilnymi. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Zatrudniamy jedynie najlepszych prawników, którzy znają świetnie przepisy i równie świetnie potrafią je stosować.

Prawo handlowe

W takich sprawach jak prawo handlowe adwokat Łódź może nam się naprawdę przydać. Wtedy warto stawiać na najlepszych. A kimś takim na pewno jest prawnik Andrzej Śmigielski. Od wielu lat prowadzi własną kancelarię prawną, w której udziela pomocy prawnej w szeroki zakresie, w tym m.in. w dziedzinie rozwodów, ubezpieczeń czy handlu.
Na pewno można liczyć na jego pełne zaangażowanie, wsparcie w rozwiązaniu danej sprawy i pozytywne zakończenie jej w sądzie, jeśli tylko podejmie się naszego zlecenia. Jest to człowiek, który z pasją podchodzi do każdej sprawy, jaka wpadnie mu w ręce. Stara się rzetelnie wykonywać swoją pracę i zawsze doprowadzać do końca każdy rozpoczęty projekt. Można liczyć na to, że nie zostawi nas w potrzebie, ale w miarę możliwości nam pomoże.
Ten prawnik nigdy nie patrzy na zawartość naszego portfela, ale stara się nam pomóc. Zależy mu przede wszystkim na dobru i pełnym zadowoleniu ze strony klientów. Warto podjąć z nim współpracę i przekonać się o tym na własnej skórze.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 42 684-28-47


Podobne firmy

WF Adwokaci

Jeżeli jest Wam potrzebny adwokat do pomocy, który ma bardzo wysoki poziom wiedzy, to koniecznie musicie się z nami skontaktować. Nasza kancelaria adwokacka to ludzie, którzy są w stanie pomóc wszystk...