Katalog firm

Adwokat Andrzej Śmigielski

Dla osób szukających najlepszego prawnika, kancelaria adwokata Andrzeja Śmigielskiego jest idealnym wyborem. Zajmujemy się sprawami zarówno karnymi jak i cywilnymi. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Zatrudniamy jedynie najlepszych prawników, którzy znają świetnie przepisy i równie świetnie potrafią je stosować.

Pomoc prawna

Andrzej Śmigielski to najlepszy w okolicy prawnik Bełchatów to miejsce, gdzie głównie można liczyć na jego usługi. W swojej kancelarii prawnej oferuje pomoc w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego czy pracy. Zawsze wykonuje swoje usługi na najwyższym poziomie. Praca jest dla niego prawdziwą pasją, której poświęca cały swój czas i zaangażowanie.
Charakteryzuje go również ambicja, z którą podchodzi do każdego swojego zlecenia. Oferuje kompleksową i profesjonalną obsługę każdego klienta, który zgłosi się do jego kancelarii. Zawsze dba o interes tych osób i może je reprezentować podczas rozpraw sądowych. Zawsze realnie podchodzi do każdej sprawy, jaką otrzymuje i stara się dojść do tego, czy jest możliwe jej pozytywne dla klienta zakończenie.
Można liczyć na jego dyskrecję, rzetelność wykonanej pracy oraz atrakcyjne stawki, dzięki którym wiele osób może pozwolić sobie na wynajęcie jego usług. Ten prawnik zawsze dba o dobro swoich klientów oraz stara się im jak najlepiej pomóc.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 422445011


Podobne firmy

WF Adwokaci

Jeżeli jest Wam potrzebny adwokat do pomocy, który ma bardzo wysoki poziom wiedzy, to koniecznie musicie się z nami skontaktować. Nasza kancelaria adwokacka to ludzie, którzy są w stanie pomóc wszystk...